Pogoda w Lubiążu

BIPWyjazd do Hydropolis PDF Drukuj Email
Z życia szkoły
Czwartek, 01 Listopad 2018 08:19

22 października dwie klasy 5 SP udały się na wycieczkę do Hydropolis - Centrum nauki i wiedzy o wodzie we Wrocławiu pod opieką p. B. Bednarczuk i p. K. Ziajki. Uczniowie swą edukacyjną przygodę rozpoczęli od zwiedzania ciekawej wystawy poświęconej wodzie. Serce wystawy to Planeta Wody, gdzie obejrzeliśmy film na panoramicznym ekranie oraz na kuli projekcyjnej imitującej Ziemię. Duże zaciekawienie wzbudziła strefa głębin oceanicznych oraz wynalazki i rozwiązania inżynieryjne sprzed tysięcy lat. Na zakończenie pobytu uczniowie wzięli udział w warsztatach edukacyjnych, podczas których pod okiem instruktora wykonali szereg doświadczeń związanych z wodą. Pobyt w Hydropolis to wspaniała lekcja przyrody, chemii, biologii i fizyki

 

Godło

ZSP Lubiąż

Obraz 126.jpg

Zegar

Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej

Szkoła w ruchu