Pogoda w Lubiążu

BIPUroczystości założenia rodziny szkół im. Jana Pawła II PDF Drukuj Email
Z życia szkoły
Niedziela, 21 Październik 2018 13:17

Dnia 16 października 2018 roku uczniowie naszej szkoły wraz z panem dyrektorem Adamem Zdobylakiem oraz z nauczycielami panią Małgorzatą Szumniak i panią Dorotą Kmita-Szpak wzięli udział w uroczystościach związanych z założeniem Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Wrocławskiej w Oleśnicy. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w Bazylice Mniejszej, wprowadzono sztandary szkół noszących imię naszego papieża. Po jej zakończeniu zaproszeni goście, delegacje szkół wraz z nauczycielami przenieśli się do sali widowiskowej, gdzie na gości czekała prezentacja szkół oraz występy artystyczne. Uroczystość rozpoczął nasz szkolny chór pod dyrekcją pani Małgosi. Pan dyrektor wraz z innymi dyrektorami otrzymali Akt Założycielski przynależności do Rodziny Szkół imienia Jana Pawła II. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy hymn, który melodycznie nawiązywał do ulubionej pieśni papieża "Barki". 
"Twoje myśli, które drogi wskazują.
Twoje słowa, które uczą mądrości.
Twoje czyny przepełnione miłością, by na zawsze czyste serce już mieć".

 

Godło

ZSP Lubiąż

Obraz 159.jpg

Zegar

Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej

Szkoła w ruchu