Pogoda w Lubiążu

BIPWizyta Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego PDF Drukuj Email

W środę 16 kwietnia przed południem Prezydent RP Bronisław Komorowski w towarzystwie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego oraz Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego zawitał do Lubiąża. W jadalni opata Prezydent wygłosił przemówienie, w którym podkreślił wartość Pocysterskiego Zespołu Pałacowo-Klasztornego w Lubiążu i jego znaczenie w procesie formowania się kultury. Następnie, po złożeniu kwiatów pod tablicą upamiętniającą patriotów luksemburskich deportowanych do Lubiąża przez hitlerowców podczas II wojny światowej , Prezydent spotkał się z uczniami i przedszkolakami z gminy Wołów. Wielu uczniów z naszej szkoły dostało wizytówkę z autografem Pana Prezydenta, wielu też miało okazję stanąć do pamiątkowych fotografii.

  

 

Godło

ZSP Lubiąż

Obraz 136.jpg

Zegar

Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej

Szkoła w ruchu