Pogoda w Lubiążu

BIPBiegaj z Radiem Wrocław w Trzebnicy
Poniedziałek, 12 Marzec 2012 19:24

W ubiegły weekend zawodniczki  ULKS Podlasie Wołów wyjechały na oficjalne otwarcie nowych tras biegowych w Trzebnicy. Malownicze i naturalnie pagórkowate tereny oraz cisza i spokój to główne atuty nowych ścieżek. Wszyscy  amatorzy  biegania oraz profesjonalni  biegacze  rywalizowali  11 marca (niedziela) na Stawach Trzebnickich.

Nowe trasy wyznaczono na obszarze dawnego, przedwojennego uzdrowiska,  na zrewitalizowanych terenach Lasu Bukowego i Stawów Trzebnickich.

Nowe przedsięwzięcie Gminy Trzebnica przy współudziale Radia Wrocław, Stowarzyszenia Pro-Run z Wrocławia, Nadleśnictwa Oborniki Śląskie oraz Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy to projekt, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia, zachęcanie do wspólnego biegania oraz promocja przepięknych, uzdrowiskowych terenów Trzebnicy.

 

Świetnie w tej imprezie  zaprezentowały się Lubiążanki (ULKS Podlasie), uczennice Zespołu Szkół Publicznych w Lubiążu.

 

W biegu klas V. (na dystansie 800m) zdobyły trzy pierwsze miejsca.

I miejsce – Martyna Turowska

II miejsce – Marcjanna Korobczak

III miejsce - Wiktoria Kajdzik

 

W biegach Gimnazjum:

I miejsce zdobyła Marta Sylwestrzak,

III miejsce Patrycja Mruczek

 

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali medal,  dyplom, posiłek, gorący napój i słodycze za udział i zwycięstwo w biegach.

Trener ULKS Podlasie dziękuje Rodzicom za ich pomoc w przewozie młodzieży i opiekę nad młodymi sportsmenkami.

 


 

 

Opracował Grzegorz Kucharczyk


 

Godło

ZSP Lubiąż

Obraz 136.jpg

Zegar

Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej

Szkoła w ruchu