Pogoda w Lubiążu

BIPOgólnopolski mityng lekkoatletyczny PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 01 Czerwiec 2015 01:00

W ubiegłą niedzielę na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się XXXVI Ogólnopolski Lekkoatletyczny Memoriał Feliksa Malanowskiego i XI Czesława Ząbeckiego.Bardzo dobrze spisała się nasza reprezentantka – Mistrzyni Dolnego Śląska Magda Kusz. Zajęła drugie miejsce, za Małgorzatą Toroń z MULKS Olimpia Świdnica. Poprawiła zarazem swój rekord życiowy w biegu na 600 m i wynosi on teraz 1:45:85 s. Po zdobyciu tytułu i świetnego wyniku w ubiegłym tygodniu Magda dostała się do kadry Dolnego Śląska i będzie reprezentować nasze województwo w trójmeczu międzynarodowym Mecz Młodzików Dolny Śląsk – Saksonia – Okręg Liberec jesienią 2015 r.

 

Godło

ZSP Lubiąż

Obraz 136.jpg

Zegar

Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej

Szkoła w ruchu