Pogoda w Lubiążu

BIPSrebro Magdaleny Kusz w Oleśnicy PDF Drukuj Email
Środa, 15 Kwiecień 2015 01:00

Było wszystko, co sobie organizatorzy Finału Dolnośląskiego indywidualnych Biegów Przełajowych wymarzyli: bardzo duża ilość biegaczy z ponad 120 szkół województwa dolnośląskiego, wspaniała pogoda, rewelacyjnie przygotowana trasa, duża ilość kibiców i super atmosfera od pierwszego do dwunastego biegu.

Do zawodów zgłosiła się rekordowa ilość biegaczy - prawie 2200 uczestników. W najliczniej obsadzonym biegu  dziewcząt klas VI pobiegło prawie 300 zawodniczek. W biegu gimnazjalnym dziewcząt na 1000 m na trasę wybiegło 150 dziewcząt z całego Dolnego Śląska.

Świetnie pobiegła Magdalena Kusz z lubiąskiego gimnazjum zajmując drugie miejsce. Przed miesiącem w Lwówku Śl. była czwarta, w Żarach trzecia, a w ubiegła sobotę w Oleśnicy druga. Czas na zwycięstwo. Wierzymy, że już niedługo. Gratulujemy!

Grzegorz Kucharczyk

 

Godło

ZSP Lubiąż

Obraz 134.jpg

Zegar

Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej

Szkoła w ruchu