Pogoda w Lubiążu

BIPPolska Biega PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 28 Maj 2012 01:00

     W ubiegłym tygodniu (18 maja piątek) w Malczycach odbyły się biegi przełajowe w ramach Ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”. Patronami medialnymi było RMF FM i  Redakcja Sportowa TVP 1.  Świetnie zaprezentowały się biegające Lubiążanki – uczennice Zespołu Szkół Publicznych w Lubiążu. W każdym z trudnych, przełajowych biegów uczestniczyło średnio 20-30 startujących. W klasyfikacji indywidualnej w pięknym stylu zwyciężały Martyna Turowska, Natalia Wanias, Magda Sylwestrzak i Karolina Krupnicka.

 

Oto komplet wyników:

 Klasy IV

11m Sylwia Wyszyńska

 

Klasy V –

1m Martyna Turowska

3m  Marcjanna Korobczak

5m Wiktoria Kajdzik

9m Magdalen Kusz

 

Klasy VI

1m Natalia Wanias

 

Klasy I gimnazjum

1 m Magdalena Sylwestrzak

2m Patrycja Mruczek

3m Marta Sylwestrzak

 

Klasy II gimnazjum

1m Karolina Krupnicka

3m Bernadetta Polańska

 

Na zdjęciu dziewczęta z Lubiąża na co dzień uprawiające lekką atletykę.

 

Godło

ZSP Lubiąż

Obraz 143.jpg

Zegar

Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej

Szkoła w ruchu