Pogoda w Lubiążu

BIP



Grono Pedagogiczne

1.     

Lp.

Nazwisko i im

Nauczany przedmiot

1.

Augustynowicz Sławomir              

nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

2.

Bal Krystyna                               

nauczyciel języka polskiego

3.

Bednarczuk Barbara                        

nauczyciel języka angielskiego

4.

Brylczak-Szmydt Monika

nauczyciel fizyki i matematyki

5.

Borowska Katarzyna            

nauczyciel wspomagający

6.

Cybulska Alicja                               

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

7.

Ciosek Beata                                

nauczyciel wspomagający

8.

Gerbera-Herghelegiu Emilia          

nauczyciel wychowania fizycznego

9.

Górska Agnieszka                    

nauczyciel wspomagający, wdż  

10

Dancewicz Marzena
nauczyciel chemii

 

 

    

12.

Hodana Jolanta                               

nauczyciel wychowania przedszkolnego

13.

Dżumyk Krystyna                         

nauczyciel wychowania przedszkolnego

14.

Kmita-Szpak Dorota                      

nauczyciel wychowania fizycznego

15.

Kotańska Małgorzata                     

nauczyciel języka polskiego

16.

Kopcza-Wilk Dorota                  

nauczyciel języka angielskiego

17.

Krupnicka Beata            

pedagog szkolny

18

 

19.

Mikos Angelika                          

nauczyciel geografii i historii

20.

Misiuda Klaudia    

nauczyciel wspomagający

21.

Musiewicz Jolanta                          

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

22.

Naskręt-Budzik Jolanta                  

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki

23.

Nejman Dorota 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

24.

Niebrzydowska Ewa

nauczyciel techniki i wychowania fizycznego

25.

Osińska Edyta                                 

nauczyciel religii

26.

Paliszewska Anna                           

nauczyciel wychowania przedszkolnego

27.

Różańska-Michalska Wioleta                         

nauczyciel religii (urlop macierzyński)

28.

Szymańska Katarzyna                      

nauczyciel języka niemieckiego i informatyki

29.

Studenny Paweł                              

nauczyciel historii, geografii i wiedzy o  społeczeństwie, wicedyrektor szkoły

30.

Szumniak Małgorzata                    

nauczyciel muzyki, zajęć technicznych (urlop)

31.

Świątek Iwona                                 

nauczyciel matematyki i informatyki

32.

Tomasiak Małgorzata                      

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

33.

Twardochleb Aleksandra nauczyciel przyrody i biologii

34.

Witkowska Magdalena             

nauczyciel wspomagający

35.

ks. Woźny Leszek                              

       nauczyciel religii  

36.

Wasiak Daniela                               

nauczyciel wychowania przedszkolnego

37.

Zdobylak Adam                         

nauczyciel wychowania fizycznego, Dyrektor Szkoły

38.

Ziajka Katarzyna                           

nauczyciel języka francuskiego

39.

Ziembowska Bożena                           

nauczyciel wychowania przedszkolnego
 

                    


     
   


 

1.   

WYCHOWAWCY KLAS W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

SZKOŁA PODSTAWOWA:

1 – mgr Małgorzata Tomasiak, sala nr 9

2 – mgr Jolanta Musiewicz, sala nr 10

3a – mgr Dorota Nejman, sala nr 24

3b – mgr Alicja Cybulska, sala nr 25

 4a - mgr Katarzyna Ziajka, sala nr 23

4b – mgr Jolanta Naskręt-Budzik, sala nr35

5a - mgr Barbara Bednarczuk, sala nr 37

5b – mgr Aleksandra Twardochleb, sala nr 15
6 - mgr Dorota Kmita-Szpak, sala nr 28

7 – mgr Iwona Świątek, sala nr 34

 

GIMNAZJUM:

II - mgr Krystyna Bal, sala nr 27

IIIA -  mgr Małgorzata Kotańska, sala nr 36

IIIB - mgr Angelika Mikos, sala nr 29


 

 

 

Godło

ZSP Lubiąż

Obraz 159.jpg

Zegar

Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej

Szkoła w ruchu