Pogoda w Lubiążu

BIP



Grono Pedagogiczne

1.     

Lp.

Nazwisko i im

Nauczany przedmiot

1.

Augustynowicz Sławomir              

nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

2.

Bal Krystyna                               

nauczyciel języka polskiego

3.

Bednarczuk Barbara                        

nauczyciel języka angielskiego

4.

Brylczak-Szmydt Monika

nauczyciel fizyki i matematyki

5.

Borowska Katarzyna            

nauczyciel wspomagający

6.

Cybulska Alicja                               

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej (urlop)

7.

Socha Anna                                   

nauczyciel wspomagający

8.

Gerbera-Herghelegiu Emilia          

nauczyciel wychowania fizycznego

9.

Górska Agnieszka                    

nauczyciel wspomagający, wdż  

10

Dancewicz Marzena
nauczyciel chemii

 

 

    

12.

Hodana Jolanta                               

nauczyciel wychowania przedszkolnego

13.

Dżumyk Krystyna                         

nauczyciel wychowania przedszkolnego

14.

Kmita-Szpak Dorota                      

nauczyciel wychowania fizycznego

15.

Kotańska Małgorzata                     

nauczyciel języka polskiego

16.

Będziak Aleksandra                  

nauczyciel języka angielskiego

17.

Krupnicka Beata            

pedagog szkolny

18

 

19.

Mikos Angelika                          

nauczyciel geografii i historii

20.

Różańska    

nauczyciel wspomagający

21.

Musiewicz Jolanta                          

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

22.

Naskręt-Budzik Jolanta                  

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

23.

Nejman Dorota 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej (urlop)

24.

Niebrzydowska Ewa

nauczyciel techniki i wychowania fizycznego

25.

Osińska Edyta                                 

nauczyciel religii

26.

Paliszewska Anna                           

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, j. polskiego

27.

Różańska-Michalska Wioleta                         

nauczyciel religii (urlop macierzyński)

28.

Szymańska Katarzyna                      

nauczyciel języka niemieckiego i informatyki

29.

Studenny Paweł                              

nauczyciel historii, geografii i wiedzy o  społeczeństwie, wicedyrektor szkoły

30.

Szumniak Małgorzata                    

nauczyciel muzyki, zajęć technicznych, plastyki

31.

Świątek Iwona                                 

nauczyciel matematyki i informatyki

32.

 Grocholska Anna                   nauczyciel religii

 

33.

Twardochleb Aleksandra nauczyciel przyrody i biologii

34.

 


35.

 

36.

Wasiak Daniela                               

nauczyciel wychowania przedszkolnego

37.

Zdobylak Adam                         

nauczyciel wychowania fizycznego, Dyrektor Szkoły

38.

Ziajka Katarzyna                           

nauczyciel języka francuskiego

39.

Ziembowska Bożena                           

nauczyciel wychowania przedszkolnego
 

                    


     
   


 

1.   

WYCHOWAWCY KLAS W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

SZKOŁA PODSTAWOWA:

1 – mgr Jolanta Naskręt-Budzik, sala nr 7

2 – mgr Anna Paliszewska, sala nr 9

3 – mgr Jolanta Musiewicz, sala nr 10

4a - mgr Angelika Mikos, s. 24

4b - mgr Małgorzata Szumniak, s. 35 

 5a - mgr Katarzyna Ziajka, sala nr 23

5b – mgr Monika Brylczak-Szmydt, sala nr 28

6a - mgr Barbara Bednarczuk, sala nr 37

6b – mgr Aleksandra Twardochleb, sala nr 15
7 - mgr Dorota Kmita-Szpak, sala nr 28

8 – mgr Iwona Świątek, sala nr 34

 

GIMNAZJUM:

III - mgr Krystyna Bal, sala nr 27

 


 

 

 

Godło

ZSP Lubiąż

Obraz 159.jpg

Zegar

Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej

Szkoła w ruchu